Obuwie ortopedyczne i profilaktyczne dla dzieci 

FizjoStrefa Zdrowej Stopy 

Obuwie stworzone dla Twojego dziecka...

ZAPISZ SIĘ do naszego klubu i otrzymuj KODY RABATOWE! 

W treści wpisz " Chcę rabaty" 

Nowości

Popularne produkty

Sklep z butami ortopedycznymi i profilaktycznymi dla dzieci

Stopy pełnią ważną funkcję w ciele każdego człowieka. To one noszą całymi dniami nasz ciężar, odpowiadają za prawidłową równowagę i postawę podczas chodzenia. Jako podstawa całego złożonego mechanizmu, szczególnie u dzieci, pełnią główną rolę w rozwoju układu kostnego. Wady w obrębie stóp powodują ciężkie do korygowania zmiany w ułożeniu kośćca czy rozwoju stawów. Na dalszych etapach wzrostu może to prowadzić do bolesności podczas chodzenia, skrócenia kończyn czy nawet wad kręgosłupa. Dlatego od momentu postawienia przez malucha pierwszego kroku, warto zatroszczyć się o odpowiednie obuwie profilaktyczne dla dzieci.

Buciki ortopedyczne a profilaktyczne dla dzieci

Kupując dziecku buty korekcyjne czy profilaktyczno-korekcyjne, nie tylko wspierasz zdrowy rozwój stopy malucha, ale również - w przypadku niewielkich wad - masz możliwość zapobieżenia powstania problemu w przyszłości. Takie obuwie to najlepszy wybór dla najmłodszych obieżyświatów, którzy dopiero uczą się chodzić. Obuwie ortopedyczne dla dzieci stosowane jest w przypadku stwierdzenia konkretnej wady przez lekarza ortopedę lub fizjoterapeutę. Jeśli masz wątpliwości dotyczące najlepszego modelu butów dla Twojej pociechy - skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!

Tanie obuwie profilaktyczne - dla dzieci w różnym wieku

Prawidłowe ułożenie stopy w bucie ma znaczenie nie tylko podczas nauki chodzenia, ale również przez cały okres intensywnego rozwoju dziecka. Dlatego, chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, zebraliśmy w jednym miejscu obuwie profilaktyczne od uznanych na rynku producentów. Uniwersalne modele sprawdzą się w żłobku, na spacerze, w przedszkolu, a nawet w drodze do szkoły czy jako obuwie zamienne. Dzięki staraniom polskich wytwórców butów korekcyjnych dla dzieci możesz zamówić tanie, ale sprawdzone kapcie, adidasy czy śniegowce, odpowiadające potrzebom rozwojowym Twojego malucha.

Buty profilaktyczne na każdą okazję

Zdrowie stóp Twojego dziecka nie musi konkurować z eleganckim lub praktycznym wyglądem. Buty profilaktyczne w naszej ofercie to szeroki asortyment dedykowany zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom - w wielu modelach do wyboru. Oprócz pantofli na zmianę znajdziesz u nas gumiaki, buty zimowe, sportowe, a nawet typowo wyjściowe, na specjalne okazje - wszystkie zaprojektowane z myślą o prawidłowym ułożeniu nogi Twojego dziecka podczas codziennej aktywności. Wysokiej jakości materiały oraz modny design idą w parze z doskonałym profilowaniem i komfortem noszenia. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do kontaktu!


Dostawa

Szybka i niezawodna dostawa. 

Łatwe zwroty

Nieodpowiedni rozmiar? Możesz je zwrócić i wymienić na właściwy rozmiar. Masz na to 14 dni! 

Kontakt

Masz wątpliwości?  Zadzwoń